Statybos inžinierius (-ė) - Gamybinio sk. darbuotojas (-a)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai, Kuršėnai, Telšiai - UAB „Mažeikių Varduva“

Darbo pobūdis

  • Techninės projektų dokumentacijos rengimas bei sisteminimas;
  • Paruošti dokumentus aktavimui;
  • Vykdyti subrangovų konkursus ir atrankas;
  • Parengti ir derinti sutartis su užsakovais;
  • Atlikti objekto ekonominius skaičiavimus, bei ataskaitas;
  • Ruošti raštus užsakovui, subrangovui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis inžinerinės statybų srities išsilavinimas;
  • Analitinis mąstymas;
  • Mokėjimas dirbti Autocad, Sąmatų skaičiavimo programomis;
  • Ne mažesnė, nei 5 metų patirtis;
  • Anglų kalba - privalumas;
  • Organizaciniai gebėjimai, atsakingumas, iniciatyvumas, ambicingumas, novatoriškumas.

  • Vidinės karjeros galimybes atsižvelgiant į tavo kompetencijas ir poreikius.
  • Aprūpinimą visomis darbo priemonėmis;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo kompetencijos.
Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: 8 443 68300 arba CV siųsti el. paštu:

UAB „Mažeikių Varduva“

KAS MES?
Mūsų stiprybė – mūsų komanda! Daugiau kaip 22 metus profesionalūs „Varduvos statyba“ darbuotojai pasirengę padėti įgyvendinti visus Jūsų projektus - nuo paprastų iki pačių sudėtingiausių. Mes skiriame didelį dėmesį aukštai statybos darbų ir medžiagų kokybei bei modernių technologijų diegimui.
„Varduvos statyba“ visoje Lietuvoje Jums siūlo platų spektrą statybos paslaugų:
  • Pramoninių betoninių grindų įrengimas;
  • Betono paviršiaus padengimas mineraliniais kietikliais;
  • Liejamų, epoksidinių, poliuretaninių bei poliuretancementinių dangų įrengimas;
  • Dekoratyvinis grindų dangų įrengimas.
Mūsų įmonė gali suteikti statybos paslaugas pramoniniuose objektuose, visuomeninės paskirties pastatuose ir ne tik.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Mažeikių Varduva“
2024 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
72
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1412 €
25% uždirba 1412-1907 €
25% uždirba 1907-2487 €
25% uždirba nuo 2487 €