Projektų vadovas

Nuo 2300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Mana ranga“
Statybos įmonė UAB “Mana ranga”, ieško statybos projektų vadovo.

Darbo pobūdis

Statybos projekto biudžeto planavimas bei efektyvus išteklių paskirstymas;
Statybos darbų atlikimo planavimas ir organizavimas bei vykdymo kontrolė;
Statybos darbų atlikimo užtikrinimas pagal nustatytus terminus;
Bendradarbiavimas su užsakovais ir subrangovais statybos darbų valdymo klausimais;
Dokumentacijos ruošimas, susijusios su statybų vykdymu ir priežiūra;
Subrangos ir tiekimo sutarčių sąlygų derybos;
Kitų statybos projektų vadovui priskirtinų funkcijų atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
Projektų vadovo patirtis;
Statybos proceso ir technologijų išmanymas;
Gebėjimas valdyti komandą;
Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą dirbant su didelės apimties objektais;
Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
Visas priemones, reikalingas kokybiškam ir sklandžiam darbui;
Galimybę augti kartu su kompanija ir tapti savo srities profesionalu.

Atlyginimas

Nuo 2300 €/mėn. į rankas

UAB „Mana ranga“

UAB ,,Mana ranga''

Įmonės veiklos kryptis - administracinių pastatų, gyvenamųjų namų statybos, renovacijos, remonto, apdailos darbai, paslaugos.
Kompanija nuolat plečia veiklą, pasižymi patikimais partneriais ir nuolat augančiu klientų skaičiumi. Įmonės siekiai yra nuolat tobulėti, kurti atsakingą verslą, laikytis aukštų etikos ir saugumo reikalavimų, priimti didžiausius iššūkius ir juos įgyvendinti.
informacija apie UAB „Mana ranga“
1882 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1550 €
25% uždirba 1550-1876 €
25% uždirba 1876-2297 €
25% uždirba nuo 2297 €