CVB client

Statybos vadovas

3500-4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis:

  • Projekto dalies planavimas, derinimas ir priežiūra;
  • Bendradarbiavimas su rangovais ir subrangovais, jų darbo kontrolė ir koordinavimas objekte;
  • Techninės ir kitos dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
  • Atstovavimas įmonei sprendžiant techninius klausimus su užsakovais ir projektuotojais;
  • Atliekamų darbų kokybės priežiūra, procesų, technologijų ir terminų kontrolė;
  • Optimalaus projektui skirtų išteklių panaudojimo užtikrinimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Bent 5 metų darbo patirtis panašioje pozicijoje;
  • Gebėti skaityti ir analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • Gebėti dirbti individualiai ir komandoje;
  • Turėti puikius organizacinius, bendravimo ir laiko planavimo įgūdžius;
  • Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • Turėti galiojantį kvalifikacijos atestatą, suteikiantį teisę eiti ypatingo statinio statybos vadovo pareigas;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu).

Mes siūlome

  • Ambicingus ir didelio masto projektus, kuriuose galėsite ne tik visapusiškai tobulėti, bet ir prisidėti prie Lietuvos valstybės saugumo stiprinimo;
  • Kompetenciją ir patirtį atitinkantį darbo užmokestį;
  • Profesionalių ir bendradarbiaujančių kolegų bei vadovų palaikymą.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Atlyginimas

3500-4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis bus aptartas pokalbio metu, atsižvelgiant į kandidato patirtį, kompetenciją ir kitus gebėjimus.
CVB client

We provide a wide range of project management, engineering and design solutions for infrastructure in remote areas. Additionally, we offer all kinds of major construction solutions.