Stogų renovacijos darbuotojas

2000-2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „TS start“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą Švediškoje įmonėje, kuri dirba su stogų paviršiaus restauravimu, jų plovimu ir dažymu aukšto slėgio sistemomis. Atlyginimas 1900 - 2500 Eur/ mėn. po mokesčių. Darbų pradžia kovo mėnesis.

Kasdienes užduotis, be kita ko, sudaro:

  • Stogų plovimas aukšto slėgio purškiamąja sistema
  • Stogų purškiamasis dažymas
  • Stogo apdorojimas/priežiūra
  • Lubų surinkimas
  • Saulės elementų surinkimas

Darbai dažniausiai vyksta lauke ir dideliame aukštyje.

Reikalavimai:
  • Vertiname kandidatus turinčius panašios darbo pairties, kaip minėta aukščiau.
  • Privalumas kvalifikacinis pažymėjimas leidžiantis dirbti aukštyje, darbų saugos žinios.
  • Gebėjimas komunikuoti ir dirbti komandinį darbą.
  • Profesionalumas, tavrkingumas ir geras nusiteikimas.
  • B tipo vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:
  • Atlyginimas priklauso nuo individualių žinių ir patirties nuo 2000 - 2500 Eur/ mėn atskaičius mokesčius.
  • Tiesioginis darbo kontraktas Švedijoje į kur įeitų socialinė apsauga, sveikatos draudimas, teisė į Švedišką pensiją.
  • Išsilavinimo galimybes ir sertifikavimą.
  • 40 valandų darbo savaitę su viršvaandių galimybe.
  • Lanksčias darbo valandas.
  • Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio.
  • Modernią ir profesionalią darbo infrastruktūrą, kurioje svarbus dalykas – saugus ir kokybiškas darbas.
  • Nemokamą apgyvendinimą.
  • Nemokamą transportą į/iš darbo.

Ar šis darbas jums patrauklus? Susisiekite su mūsų Personalo skyriumi tel. +37066444222
Kandidatus prašome siųsti CV

UAB TS START
www.tsstart.lt

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. į rankas

UAB „TS start“

UAB "TS Start" yra darbuotojų atrankos ir įdarbinimo įmonė turinti savo filialus Kaune ir Alytuje. Teikiame įdarbinimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungos Šalyse. Dirbame su Vokietija, Nyderlandais Belgija, Danija, Švedija, Norvegija. Turime plačią darbų pasiūlą dirbant tiek su tiesioginiais kontraktais užsienio šalyse, tiek su Lietuviška darbo sutartimi dirbant komandiruočių pagrindu. Darbuotojams turime pasiūlą tiek trumpalaikių tiek ilgalaikių darbo pasiūlymų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.

Darbiname ir trečiųjų šalių piliečius.
See all ads of this company (9)