Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LJ78“
More about company »

Sulčių, ledų ir sumuštinių barui "Nektar'as" (PLC "Akropolis") ieškome barmenės (-o), 0.5 etato, darbui vakarais nuo 18.00 val. arba savaitgaliais slenkančiu grafiku.

220-260 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LJ78“

Darbo pobūdis

  • Greitas ir svetingas svečių aptarnavimas;
  • Sumuštinių, kokteilių, kavos pateikimas klientams;
  • Darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

  • Sąžiningumas;
  • Atsakingumas;
  • Komunikabilumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Greita orentacija;
  • Geras lietuvių kalbos mokėjimas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą jaunatviškame, draugiškame ir pastoviame kolektyve.

Jei norite ne tik įdomaus darbo, bet ir galimybės realizuoti save prasmingame darbe, kviečiame tapti mūsų komandos nariu!

Atlyginimas

220-260 €/mėn. į rankas
UAB „LJ78“

UAB „LJ78“

Baras "Nektaras" - šviežiai spaustos sultys, šviežių vaisių,uogų kokteiliai, itališka kava, ypatingi, karšti sumuštiniai, ledai.
Informacija apie UAB „LJ78“
627 €
Vid. atlyginimas bruto
63
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 364 €
25% uždirba 364-604 €
25% uždirba 604-843 €
25% uždirba nuo 843 €
Vadovas: Justė Kaselienė