Surinkėjas (-a) - montuotojas (-a) gamyboje Vilniuje! LAISVI SAVAITGALIAI! Įsidarbink ir gauk 50 Eur PREMIJĄ!

1000-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Headex“

Mes siūlome

  • naujo darbuotojo įvedimo programą;
  • karjeros galimybes;
  • patogias darbo sąlygas (asmens apsaugos priemones, darbo aprangą, naują įrangą, virtuvėlę pietums, kavą ir pan.).

Darbo grafikas: I - V, 06:30 - 15:00 val.
Vieta: Vilnius.

Susidarius grupei iš kitų miestų organizuojamas transportas į/iš darbo!

Reikalavimai

  • fizinė ištvermė;
  • atsakingumas, pareigingumas;
  • gebėjimas naudotis statybiniais įrankiais;
  • darbo gamyboje patirtis, brėžinių skaitymas (privalumas).

Darbo pobūdis

  • fasadų, langų, durų, vitrinų ir kitų atitvarų bei pertvarų surinkimo ir montavimo darbai;
  • tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Susidomėjai? Susisiek: +37052030070.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais, „HEADEX Group“ privatumo politikoje numatyta tvarka. Šio jūsų sutikimo pagrindu, Jūsų duomenys bus saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. į rankas

UAB „Headex“

Mes, HEADEX Group, 20 metų veikianti įmonė, teikiame lanksčius personalo valdymo sprendimus Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Mumis pasitikinčių klientų ratas nuolat plečiasi, todėl savo darbuotojams galime pasiūlyti plačią darbų įvairovę: nuo kvalifikacijos nereikalaujančių iki itin aukštus reikalavimus turinčių pozicijų Lietuvoje, Vokietijoje, Nyderlanduose ar Belgijoje.
Prisijunk prie beveik 3000 darbuotojų vienijančios HEADEX Group komandos!

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70
See all ads of this company (66)