UAB „Treniruoklių gamyba“

Suvirintojas (-a)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Šiauliai - UAB „Treniruoklių gamyba“

Darbo pobūdis

Pradėsime nuo prisistatymo:
UAB „Treniruoklių gamyba“ yra lyderiaujanti sportinio inventoriaus gamykla Baltijos šalyse. Mes esame įsikūrę Naisių k., Šiaulių r. Įmonė turi daugiau nei 10 metų patirtį gamybos srityje. Siūlome platų profesionalių treniruoklių pasirinkimą sporto klubams, reabilitacijos ir sveikatingumo centrams, organizacijoms bei mokymo įstaigoms. Mūsų asortimentą sudaro daugiau nei 190 įvairių vidaus ir lauko treniruoklių, pradedant nuo blokinių treniruoklių iki suoliukų ir daugiafunkcinių stovų.
Net 95% mūsų produkcijos yra eksportuojama į užsienį. Didžiuojamės, kad mūsų gaminius vertina klientai visoje Europoje, Amerikoje ir Saudo Arabijoje, o tai patvirtina mūsų gamybos kokybę ir patikimumą.

Darbo Privalumai:
1. Galimybė dirbti su įvairiais suvirinimo projektų kompleksais.
2. Dinamiška ir draugiška darbo aplinka.
3. Galimybė tobulėti ir toliau mokytis.
4. Pradžioje padedame ir apmokome.

Atlyginimas:
1. Atlyginimas priklauso nuo padaryto darbo.

Pareigos:
1. Atlikti suvirinimo darbus pagal nustatytus gamybos brėžinius ir specifikacijas.
2. Užtikrinti suvirinimo darbų kokybę ir atitikimą gamybos standartams.
3. Dalyvauti kokybės kontrolės procesuose, siekiant užtikrinti produktų saugumą ir kokybę.
4. Laikytis saugaus darbo taisyklių.

Darbo Laikas ir Vieta:
Darbo dienomis nuo 7:00 iki 16:00 arba 08:00 iki 17:00 (pagal pasirinkimą)
Darbo vieta: Šiaulių r., Naisiai, Beržiniškės g. 2A

Jei turite tinkamą patirtį suvirinimo srityje, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos! Norėdami pateikti savo kandidatūrą, siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu į su tema „Suvirintojo darbo aplikacija“.

Reikalavimai darbuotojui

1. Patirtis suvirinimo srityje, pageidautina pramonės ar gamybos sektoriuje.
2. Gebėjimas skaityti ir interpretuoti gamybos brėžinius.
3. Geri rankininių įrankių naudojimo įgūdžiai.
4. Geri bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti komandoje.
5. Sertifikatai ar mokymas suvirinimo srityje būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

Sėkmingai besiplečianti įmonė "Treniruoklių Gamyba" specializuojasi gamindama įvairius treniruoklius, blokus, suoliukus ir kitą sportinį inventorių, atsižvelgdama į individualius klientų poreikius.

Mes jums siūlome:
  • Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką darbo aplinką su kolektyvu, kuris pritaria vieni kitiems;
  • Visas reikalingas darbui priemones;
  • Įdomų ir dinamišką darbą augančioje įmonėje.

Jei ieškote puikios darbo vietos su galimybe tobulėti ir prisidėti prie sėkmės, mes laukiame jūsų prisijungimo prie mūsų komandos!
informacija apie UAB „Treniruoklių gamyba“
1009 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 968 €
25% uždirba 968-1027 €
25% uždirba 1027-1039 €
25% uždirba nuo 1039 €