UAB „Madagis“

Suvirintojas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Madagis“

Darbo pobūdis

Ieškome motyvuoto, organizuoto ir norinčio tobulėti suvirintojo . Suvirintojas bus atsakingas už detalių suvirinimą, proceso priežiūrą bei kokybišką darbo atlikimą.
Darbo pobūdis: įvairių, komponentų, gaminių ir detalių virinimas pusautomačiu. Gaminame smulkias metalines konstrukcijas statyboms ir individualiems poreikiams. Nestandartiniai gaminiai.

Darbo vieta: Lapyno g. 1, Samylų k., LT-53151 Kauno r.

Reikalavimai darbuotojui

  • Būtinas brėžinių skaitymas;
  • Suvirintojo sertifikatas;

Įmonė siūlo

  • Darbas gamybos ceche;
  • Darbo priemonės;
  • Laiku mokamas atlyginimas ;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Darbo laikas 7:00-16:00, laisvi savaitgaliai.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Dirbame su individualiais projektais. Gamybos spektras platus: nuo armatūrinių rėmų iki interjero įrengimo.
informacija apie UAB „Madagis“
1339 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Revenue 2023 y.