Svarbių klientų vadybininkė (-as) (Key Account Manager)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Zipas“

Darbo pobūdis

pastovus gerų santykių su klientais palaikymas;
naujų paslaugų ir kainoraščių pristatymas ir pardavimas;
darbas su ataskaitomis.

Reikalavimai darbuotojui

aukštasis universitetinis išsilavinimas;
bent trijų metų sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
geras anglų, rusų kalbos mokėjimas;
labai geri MS Excel programos įgūdžiai.

Įmonė siūlo

karjeros galimybes;
patrauklią darbo vietą Kaune, galima dalį laiko dirbti iš namų;
Įdomų, aktyvų ir pilną iššūkių darbą greitai augančioje tarptautinėje įmonėje;

Atlyginimas nuo 1600 €/mėn. plius premijų sistema;
Papildoma informacija: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Zipas“

The international parcel delivery platform PARCELSTARS is designed for large and medium-sized businesses to send parcels between different countries using various courier services.
informacija apie UAB „Zipas“
2565 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.