Taikomosios elgesio analizės terapeutas (-ė)

Nuo 10,80 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - VšĮ „ISADD Lietuva“

Darbo pobūdis

Turite psichologijos, pedagogikos, socialinės ar reabilitacijos srities išsilavinimą arba esate šių sričių paskutinių kursų studentas? Esate žaismingas, kūrybiškas, atsakingas? Mėgstate darbą su vaikais ir nebijote iššūkių? Norite daugiau žinių ir patirties vaikų, turinčių specialiųjų poreikių ugdyme ir konsultavime? Prisijunkite į ISADD Lietuva komandą!
Darbo vietos pavadinimas – taikomosios elgesio analizės terapeutas(-ė).
Šis pasiūlymas – darbas individualiuose užsiėmimuose su asmenimis, turinčiais autizmo spektro sutrikimą (ASS) ar kitus raidos sutrikimus, taikant ABA (Taikomosios elgesio analizės) terapiją, kuruojant programos vadovui.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
  • Lankstų darbo grafiką bei krūvį - suteikiame galimybę dirbti tiek pilnu, tiek daliniu krūviu;
  • Mokymus ABA ir ASS temomis – įvadiniai mokymai naujiems darbuotojams bei periodiniai dirbantiems;
  • Profesionalią, draugiška ir jaunatvišką komandą;
  • Darbo santykius – įdarbinimas pilnu etatu arba daliniu, bet nemažiau kaip 0,5 etato, arba pagal individualią veiklą.
  • Karjeros galimybes – suteikiame galimybę mokytis ir kelti savo kvalifikaciją įmonės viduje;
  • Darbo užmokestį 10,80 €/val. + atvykimo mokestis pagal valandinį atlyginimą (neatskaičius mokesčių).

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai
  • Išsilavinimas - psichologijos, pedagogikos, socialinės ar reabilitacijos srities arba šių sričių paskutinių kursų studentas (-ė);
  • Pastovumas – ieškome ilgalaikiams darbo santykiams apsisprendusio kandidato, norinčio mokytis ir toliau dirbti pagal taikomąją elgesio analizę;
  • Lankstumas - greita orientacija ir lankstumas įvairiose situacijose, sprendžiant iškilusius iššūkius.
  • Kūrybiškumas – natūralūs įgūdžiai įtraukti ir sudominti vaikus, situacijas spręsti kūrybiškai ir plačiai;
  • Atsakingumas;
  • Geros lietuvių kalbos žinios, profesionalus ir korektiškas bendravimas;
  • Mobilumas - dirbame vaiko natūralioje aplinkoje, vykstame pas klientus;
  • Nuosavas automobilis vykti į užsiėmimus.

Privalumai:
  • Patirtis su vaikais, turinčiais specialiųjų poreikių;
  • Gebėjimas terapiją vesti užsienio kalba (anglų, rusų, lenkų).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Papildomos apmokamos atostogos

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 10,80 €/val. neatskaičius mokesčių
Sudarome galimybę keltis kvalifikaciją bei valandinį atlyginimą.
informacija apie VšĮ „ISADD Lietuva“
2416 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Revenue 2023 y.