Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vilniaus degtinė“

TARPTAUTINIŲ PARDAVIMŲ SVARBIŲ KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė)

3300-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Vilniaus degtinė“

Darbo pobūdis

Dalyvavimas tarptautinėse parodose, kontaktų užmezgimas ir
jų tolimesnis vystymas.
Ilgalaikių santykių kūrimas ir palaikymas su esamais ir naujais
klientais užsienio rinkose.
Prekinių ženklų priežiūra užsienio rinkose, jų vystymas ir
auginimas.
Ilgalaikių tikslų išsikėlimas, jų priežiūra ir vykdymas.
Profesionalus produktų pozicionavimas.
Kokybės standartų užtikrinimas.
Kitos papildomos užduotys.

Reikalavimai:

Noras mokytis ir tobulėti, ambicijos augti.
Noras ir gebėjimas dirbti savarankiškai.
Bent 1-2 metų patirties pardavimų, FMCG ar panašioje srityje.
Puikūs aktyvių pardavimų ir produktų reprezentavimo gebėjimai.
Derybiniai įgūdžiai.
Projektų valdymo gebėjimai.
Puikios anglų kalbos žinios, kitos užsienio kalbos – privalumas.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Patirtis dirbant su alkoholiniais gėrimais – privalumas.

Siūlome:

Nuo rezultatų priklausančius priedus.
Kompetencijų plėtimo galimybes (mokymai, konferencijos, parodos).
Sveikatos draudimą po bandomojo laikotarpio.
Laisvą dieną ir dovaną gimtadienio proga.

Atlyginimas

3300-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Prancūzų koncernui „Marie Bizard Wine and Spirits“ priklausanti, viena seniausių alkoholinių gėrimų gamintojų Lietuvoje.
informacija apie UAB „Vilniaus degtinė“
2820 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
102
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1751 €
25% uždirba 1751-2352 €
25% uždirba 2352-3131 €
25% uždirba nuo 3131 €