Technikas (-ė)

1000-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „AIDA projektai“

Darbo pobūdis

Mūsų klientas plečiasi ir ieško papildomų rankų prisijungti prie komandos - SURINKIMO TECHNIKĄ (-Ę)!

Darbuotojas bus atsakingas už kokybišką gaminio ar jo dalies surinkimą pagal jam pateiktą brėžinį, rašytines arba žodines instrukcijas. Prižiūri jam patikėtus įrankius, juos aptarnauja: pakrauna baterijas, sutepa, pakeičia susidėvinčias dalis, išvalo, informuoja apie gedimą.

Prižiūri darbo vietą ir aplinką: sutvarko, padeda įrankius ir detales į jiems skirtą vietą, laikantis bendrovėje galiojančių taisyklių ir tvarkos.

Surinkimo objektai:

  • Modulinės lengvosios konstrukcijos LOGIFORM;
  • Įmonėje konstruojami mechaniniai įrenginiai: konvejeriai, keltuvai, kiti įrenginiai.
  • Įmonės platinami produktai: staklės, pakavimo įrenginiai ir pan.

Surinkimo technikas (-ė) vykdo šias pagrindines funkcijas:

  • Pagal brėžinį, specifikaciją, komplektavimo užsakymą ar žodinį vadovo nurodymą atpjauna profilius, elektrinių įrankių pagalba jungia juos į konstrukcijas, naudojant varžtus, kniedes, klijus, fiksatorius ir panašiai;
  • Paruošia atskiras detales: priima, transportuoja, išpakuoja, esant reikalui apdoroja paviršius (šlifuoja, poliruoja, nuvalo, išplauna, sutepa), esant reikalui gręžia, frezuoja, įsriegia ir panašiai.
  • Patikrina surinkto gaminio kokybę, paženklina pagal bendrovėje galiojančią tvarką, tinkamai supakuoja, transportuoja, išsiunčia.
  • Savarankiškai išsiaiškina neaiškias vietas, o pamatęs patobulinimo galimybę pateikia pasiūlymus;
  • Esant reikalui padeda inžinieriams ar kitiems technikams atlikti operacijas, kur reikalinga pagalba;
  • Dirbant kliento objekte elgiasi profesionaliai, orientuojasi į aukšto lygio kliento aptarnavimą;
  • Vykdo kitus su darbo reikalais susietus vadovo nurodymus;
  • Teikia ataskaitas pagal įmonėje galiojančią tvarką. Surinkimo technikas (-ė) atskaitingas Technikos vadovui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Minimalus išsilavinimas: vidurinis;
  • Minimali darbo patirtis industrijoje: 1 metai;
  • Gebėjimas skaityti nesudėtingus mechanikos brėžinius;
  • IT žinios: bendrieji gebėjimai naudotis programėlėmis išmaniajame telefone;
  • Darbštumas, kruopštumas, pareigingumas bei atsakomybė.

Mūsų klientas

Mūsų klientas – lyderis rinkoje, jų produktai ir paslaugos skirti sukurti tinkamą aplinką kertinei gamybinei technologijai, siekiant maksimaliai išnaudoti gamybinius įrenginius ir darbuotojų potencialą.

Įmonė siūlo

  • Galimybę tobulėti įmonėje;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Pagrindinę darbo vietą: Kirtimų g., Vilnius;
  • Darbo laiką 7:30 – 16:30 įskaitant pietų pertrauką;
  • Produktyvumo motyvacinius priedus.

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. į rankas
Bandomasis laikotarpis 3 mėn. Po bandomojo dar bus numatomi produktyvumo motyvaciniai priedai.

Bazinis atlygis Brutto €1500. Kiekvieną mėnesį priskaičiuojamas Brutto +€100 „Viskas gerai priedas“, jei technikas nepadaro pažeidimų.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

MB „AIDA projektai“

AIDA Recruitment – technologijomis bei dirbtiniu intelektu paremta darbuotojų paieška. Mes didžiuojamės būdami Aida Projektų dalimi. Esame inovatyvi ir nuolat auganti įmonė, kurios tikslas yra surasti geriausius darbuotojus!