Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“

Technikas - montuotojas

Nuo 1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava, Prienai - UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“

Darbo pobūdis

Autoservisų įrangos montavimas, remontas, priežiūra.

Reikalavimai

Minimalios žinios mechanikoje, elektrotechnikoje;
Domėjimasis automobiliais ir jų remontu;

Privalumas:
Panašaus darbo patirtis, jei nėra - apmokiname;
Techninių brėžinių supratimas;
Anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Nuolatinį ir įdomų darbą;
Visą darbui reikalingą įrangą ir įrankius;
Tobulėjimo galimybes dirbant kartu su ilgametę patirtį turinčiais specialistais;
Darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų;

Atlyginimas

Nuo 1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė dirbanti su Snap-ON, Autocom, Texa, Sionic, Autodata ir kitais gamintojais. Vykdanti projektus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei kitose šalyse, plečia savo komandą, tad jei esi “lengvai išprotėjęs, -usi” dėl automobilių ir mėgsti bendrauti – nekantraujame susipažinti ir laukiame tavo CV.
informacija apie UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“
1292 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1042 €
25% uždirba 1042-1252 €
25% uždirba 1252-1445 €
25% uždirba nuo 1445 €