Technologo asistentas (-ė) UAB "Baltic food partners"

1350-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Plungė, Telšiai, Kretinga - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Gaminamų ir naujų produktų gamybos instrukcijų ruošimas;
  • Pavyzdžių klientams ruošimas ir išsiuntimas;
  • Produktų degustacijų ruošimas;
  • Ataskaitų rengimas;
  • Gaminamo produkto kokybės kontrolė;
  • Gaminamų produktų etikečių maketavimas;
  • Darbo grafikas: nuo pirmadienio iki penktadienio (8-17 val.);
  • Darbo vieta - Plungėje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis išsilavinimas (maisto technologijos/maisto kokybės srityje);
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalbos pagrindai.

Įmonė siūlo

  • Nelaimingų atsitikimų draudimą 24/7;
  • Premijas už darbo stažą, ilgametį darbą;
  • Vidinę karjerą, tarptautinę karjerą;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Verslo partnerių pasiūlymus ir naudas;
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams ir jų vaikams.

Informacija apie vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą pateikiama čia:
www.viciunaigroup.eu/apie-mus/karjera

Atlyginimas

1350-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo sutarties sąlygos aptariamos pokalbio metu. Atvykstantiems iš kitų miestų, kelionės ar apgyvendinimo klausimas sprendžiamas individualiai.

„Vičiūnų“ įmonių grupė

Tarptautinį verslą vystanti ir strateginius transformacijos projektus įgyvendinanti „Vičiūnų grupė“ į savo komandą kviečia patyrusį ir ambicingą technologo asistentą (-ę). Europoje ir kitose pasaulio šalyse veikianti įmonių grupė be maisto gamybos taip pat vysto pardavimų, logistikos, NT, agro bei kitus verslus. Iššūkių ieškančiam profesionalui/komandos lyderiui tai garantuoja kasdienę dinamiką ir itin platų geografinį bei tematinį veiklos spektrą.
See all ads of this company (42)