Teisės skyriaus vadovas (-ė)

5200-6400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

Prie LITGRID AB vadovų (-ių) komandos kviečiame prisijungti Teisės skyriaus vadovą (-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už elektros tinklo perdavimo operatoriaus teisinių klausimų sprendimą, įgyvendinant vieningą UAB „EPSO-G“ įmonių grupės strategiją.

Teisės skyriaus vadovo (-ės) pareigybės atsakomybės apims:

  • kokybiškų ir efektyvių teisinių paslaugų bendrovei teikimą, teisinių rizikų valdymą ir pasireiškimo grėsmės mažinimą;
  • bendrovės veiklos teisėtumo užtikrinimą;
  • teisės skyriaus veiklos planavimą, organizavimą, resursų valdymą, teisinių užduočių formulavimą ir vykdymo priežiūrą;
  • teisės skyriaus darbuotojų motyvavimą, profesinių ir bendrųjų įgūdžių tobulinimą;
  • bendradarbiavimą su kitais bendrovės padaliniais, kitomis UAB „EPSO-G“ įmonių grupės įmonėmis, siekiant, kad procesai skyriuje vyktų sklandžiai ir kokybiškai;
  • teisinių klausimų projektuose valdymą;
  • bendrovės atstovavimą tarptautinėse organizacijose, Europos, valstybės ir savivaldos institucijose, suinteresuotų šalių valdymą;
  • svarbiausių bendrovės teisinių klausimų sprendimą bei kitų teisinių klausimų kuravimą;
  • teisinių konsultacijų teikimą bendrovės vadovybei, valdymo organams, komitetams;
  • bendrovės teisinių dokumentų parengimą / peržiūrą ir kt.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis teisinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 3 metų vadovavimo komandai, padaliniui patirtis (darbas matricinėje struktūroje arba tarptautinėje aplinkoje – privalumas);
  • aukšta teisinė kompetencija – ne mažiau kaip 10 metų teisinio darbo patirtis (elektros energetikos srityje – privalumas);
  • lyderystė, strateginis mąstymas, stipri orientacija į rezultatus, organizuotumas, iniciatyvumas;
  • atsakingumas ir savininkiškumas;
  • stiprūs skirtingų suinteresuotų šalių valdymo įgūdžiai;
  • puikūs komunikavimo ir sudėtingų situacijų valdymo įgūdžiai;
  • puikūs analitiniai ir organizaciniai įgūdžiai;
  • domėjimasis šiuolaikinėmis technologijomis ir inovatyviais sprendimais;
  • sklandi lietuvių kalba, puikūs anglų kalbos įgūdžiai;
  • puikūs Microsoft Office darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Jei skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai svarstai prisijungti prie mūsų komandos. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.), tau, kaip naujam komandos nariui (-ei), esame paruošę ir naudų krepšelį. Tikimės, kad dėka jo tau bus lengviau pajausti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą. Turėsi lengvesnes galimybes ne tik rūpintis asmeniais poreikiais bei šeima, bet tuo pačiu atsivers platesnės galimybės prisidėti prie socialinės veiklos. Tau siūlome:

  • galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
  • palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
  • dirbti įdomų, praturtinantį ir profesiškai ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • vidinius ir išorinius mokymus, kursus;
  • papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
  • sveikatos draudimą (po išbandymo laikotarpio) ir pažangią vadybą;
  • nuo 5200 EUR iki 6400 EUR (su mokesčiais), vidaus teisės aktų apibrėžtą finansinį skatinimą.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Atlyginimas

5200-6400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

EPSO-G grupė

LITGRID AB – energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina daugiau nei 400 „Litgrid“ specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą – tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Litgrid“ komandos dalimi.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti „Litgrid žmonės” skiltyje (www.litgrid.eu/index.php/apie-litgrid/litgrid-zmones/1470)

Prisijunk prie mūsų komandos!

www.litgrid.eu litgrid.eu/
See all ads of this company (34)