Teisininkas (-ė) darbui su skolomis

1600-2020 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis:

Skolų portfelio stebėsena, ataskaitų formavimas;
Klientų užklausų administravimas;
Proaktyvių pranešimų, priminimų administravimas;
Mokėjimo susitarimų sudarymas, kontrolė;
Skolų perdavimas partneriams teisminiam išieškojimui, reikiamų dokumentų teikimas, proceso koordinavimas ir kontrolė;
Priteistų skolų atidavimas antstoliams priverstiniam išieškojimui, proceso koordinavimas ir kontrolė;
Atidėjimų administravimas, kontrolė;
Aktualių duomenų sisteminimas;
Skolinių ataskaitų formavimas;
Teisinių ir teisminių dokumentų ruošimas;
Darbas su EPP sistema.

Reikalavimai darbuotojui:

Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Aukštasis universitetis teisinis išsilavinimas;
Analitinis mąstymas, kruopštumas, atsakingumas;
Gebėjimas nuosekliai ir logiškai dėstyti savo mintis žodžiu ir raštu;
Puikūs bendravimo, komandinio darbo, laiko planavimo įgūdžiai;
Puikios lietuvių kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis).

Ką mes siūlome:

Įdomų bei atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje jos plėtros metu;
Visas savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes;
Visada atvirą naujoms idėjoms darbo aplinką;
Augti skatinančius profesinius iššūkius;
Palaikančią komandą, kuri padės kartu siekti geriausių rezultatų;
Šiuolaikišką ir modernią darbo aplinką, parkavimo vietą;
Hibridinio darbo galimybę;
Papildomas pridėtines įmonės naudas (įmonės renginius, mokymus ir kita).

Įmonė siūlo:

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

1600-2020 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Esame įmonių grupė, kuri ne tik sėkmingai įgyvendina savo užsibrėžtus tikslus, bet ir pasižymi partneriška aplinka, kurioje skatinama veikimo laisvė ir iniciatyva!!! Teikiame ne tik pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų paslaugas, bet kuriame naujus, inovatyvius IT produktus bei vystome Proptech veiklą!

Prisijunk prie mūsų komandos ir TU!
See all ads of this company (23)