UAB „Obelių grupė“ įmonių grupė

Teisininkas (-ė) įmonių grupėje

Nuo 2300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Obelių grupė“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Kuruoti Obelių grupės ir su ja susijusių bendrovių, korporatyvinį teisės valdymą, teikti teisines konsultacijas bendrovių korporatyvinės teisės klausimais;
  • Vidinių dokumentų, tvarkų bei projektų atitikties galiojančioms teisės normoms kontrolė;
  • Teisinių rizikų vertinimas;
  • Verslo sutarčių su organizacijos klientais ir tiekėjais ruošimas, derinimas;
  • Organizacijos vidaus dokumentų, procesų, tvarkų rengimas/vertinimas;
  • Organizacijos su darbo teise susijusių dokumentų ruošimas (su kitu skyriumi);
  • Įmonių įsigijimai, pardavimai, sujungimai ir kt.;
  • Įmonių grupės atstovavimas santykiuose su trečiaisiais asmenimis;
  • Vadovų ir kolegų konsultavimas civilinės, personalo, bendrovių ir darbo teisės klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas teisės srityje;
  • Teisinė darbo patirtis ne mažiau kaip 2 metus;
  • Verslo procesų išmanymas;
  • Galimybė kurti ir inicijuoti pokyčius;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybės (seminarai, konferencijos, kursai).

Mes Jums siūlome:

  • Mūsų komanda pasitiki hibridinio darbo modeliu;
  • Žinome, kad ne visi – vyturiai, todėl mums pasiteisino lankstus darbo grafikas;
  • Kelionėms sakome TAIP! - todėl papildomas draudimas galioja visame pasaulyje;
  • Esame įsitikinę, kad kiekvienas iš mūsų norime augti, todėl suteikiame visas galimybes profesiniam tobulėjimui;

Atlyginimas

Nuo 2300 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos patirties ir kompetencijų

Sparčiai auganti įmonių grupė, kuri savo veiklą vykdo Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje