Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Pavilnio investicijos“

Teisininkas (-ė) statybų įmonėje

1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pavilnio investicijos“

Darbo pobūdis

Duomenų analizavimas ir tikrinimas
Įmonės dokumentų valdymas : sukūrimas, tvarkymas, archyvavimas, koregavimas.
Įmonės vidaus dokumentų rengimas, priežiūra
Teisės aktų ir kitų pakeitimų susijusių su įmonės veikla monitoringas ir vadovų informavimas.
Duomenų surinkimas pagal galiojančius reglamentus ir vidines tvarkas.
Konsultuoti įmonės darbuotojus veiklos teisinio reglamentavimo ir praktikos klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas teisės srityje.
LR įstatymų ir teisės aktų išmanymas.
Komunikaciniai, organizaciniai įgūdžiai.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Patirtis dirbant statybinėje įmonėje privalumas.

Įmonė siūlo

Lanksčias darbo sąlygas.
Galimybę realizuoti savo žinias, patirtį ir idėjas
Atsakingą, dinamišką darbą.
Visas darbui reikalingas darbo priemones.
Laisvą darbo grafiką

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

Statybos partneris
informacija apie UAB „Pavilnio investicijos“
963 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.