Teisininkas (-ė)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Prisijungus prie kompanijos būsite atsakingas už:
Sėkmingą grupės įmonių veiklos atitikties teisiniam reglamentavimui užtikrinimą;
Sutarčių ir kitų dokumentų rengimą, analizę ir derinimą, konsultavimą sutarčių vykdymo klausimais;
Teisinių rizikų identifikavimą, vertinimą ir rekomendacijų teikimą įmonių grupės veiklos klausimais;
Kolegų konsultavimą sutarčių, darbo teisės, viešųjų pirkimų, pagal poreikį ir kitais teisiniais klausimais;
Viešųjų pirkimų konkursinės dokumentacijos vertinimą ir pretenzijų/pastabų rengimą;
Informacijos rengimą ir teikimą įmonės valdybai (valdybos posėdžių protokolų, sprendimų, bei kitos medžiagos rengimą) su didžiausiais viešųjų pirkimų konkursais susijusiais klausimais;
Ieškinių, skundų, pareiškimų, atsiliepimų bei kitų procesinių dokumentų rengimas pagal poreikį.

Reikalavimai darbuotojui

Turi turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą teisės srityje;
Bent 2 metų teisinio darbo patirtį (patirtis advokatų kontoroje, komercinę veiklą vykdančiose įmonėse, viešųjų pirkimų srityje būtų privalumas);
Puikiai išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių bendrovių veiklą, sutarčių teisę, ir sugebėti sėkmingai pritaikyti savo žinias praktikoje;
Turiti puikias anglų kalbos žinias (raštu ir žodžiu);
Gebėti spręsti kompleksinius teisės klausimus, derinti skirtingus lūkesčius, turėti gerus derybinius gebėjimus; Mokėti apibendrinti informaciją, puikiai argumentuoti ir rengi išvadas, aiškiai ir tiksliai dėstyti jas raštu ir žodžiu;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
Patrauklų darbo užmokestį - 1500- 2000 Er į rankas
Galimybes dirbti iš namų;
Karjeros galimybes;
Dalinį kuro kompensavimą;
Galimybes nuolat tobulėti perspektyvioje srityje ir rodyti iniciatyvą;
Papildomą gerovės paketą, įskaitant draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Bendrus įmonių grupės renginius, galimybę dalyvauti vidinėse iniciatyvose ir prisidėti prie jų kūrimo.

Prisijunk prie mūsų! Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti numeriu +370 616 24952
arba siųsti savo gyvenimo aprašymą. UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-politika/

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

ECOSERVICE grupė

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 80 proc. Lietuvos teritorijos, turime 6 gamybos/rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 1200 įvairių specializacijų darbuotojų.
See all ads of this company (34)
informacija apie ECOSERVICE grupė
2061 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
984
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1207 €
25% uždirba 1207-1798 €
25% uždirba 1798-2396 €
25% uždirba nuo 2396 €