Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Daistatus“

Teisininkė (-as)

2450-3140 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Daistatus“
Stabili ir profesionali, 19 metų rinkoje veikianti statybos kompanija, prie savo komandos kviečia prisijungti
TEISININKĘ (-Ą).

Darbo pobūdis:

  • Sutarčių rengimas, derinimas ir administravimas;
  • Pretenzijų, įvairių raštų, dokumentų, tvarkų rengimas;
  • Teisinės dalies vykdymas viešuosiuose konkursuose;
  • Įmonės veiklos draudimo dokumentų administravimas;
  • ISO sistemų administravimas, priežiūra, įmonės atstovavimas vykdant auditus;
  • Įmonės interesų atstovavimas ir bendradarbiavimas įvairiose institucijose;
  • Naujai priimtų teisės aktų ir pakeitimų monitoringas bei taikymas;
  • Įmonės darbuotojų konsultavimas teisiniais klausimais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis teisinis išsilavinimas;
  • Bent 2 metų teisinio darbo patirtis;
  • Įvairių sutarčių ruošimo bei derinimo patirtis;
  • Gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis (žodžiu ir raštu), geros lietuvių kalbos žinios;
  • Analitinis mąstymas, iniciatyvumas, lankstumas, atsakingumas;
  • Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų išmanymas;
  • Kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office).

Mes Jums siūlome:

  • Draugišką ir profesionalią Komandą;
  • Visas sėkmingam darbui reikalingas priemones;
  • Darbą naujame, moderniame biure.

Atlyginimas

2450-3140 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis sutariamas su darbuotoju, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetencijas ir lūkesčius.

  • 19 metų sėkmingai veikianti statybos kompanija, kurios pagrindinės specializacijos sritys yra sutapdintų ir šlaitinių stogų įrengimas, fasadų įrengimas bei bendrieji statybos darbai.
  • Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad jame pateikti duomenys bus saugomi įmonės duomenų bazėje 12 mėnesių ir gali būti naudojami Jūsų kandidatūros svarstymui į atitinkamas darbo pozicijas.
informacija apie UAB „Daistatus“
2679 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
99
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2141 €
25% uždirba 2141-2590 €
25% uždirba 2590-3120 €
25% uždirba nuo 3120 €