Tekintojas/frezuotojas CNC staklėmis

1300-1699 €/mėn. Į rankas
Vilnius - KYOCERA UNIMERCO Tooling, UAB

Darbo pobūdis

Tarptautinė įmonė KYOCERA UNIMERCO Tooling UAB ieško Operatoriaus CNC tekinimo/frezavimo staklėms.
Jeigu Jūs turite patirties gamybinėje įmonėje kaip tekintojas arba frezuotojas tada šis skelbimas Jūms.
Kviečiame į jaunatvišką ir ambicingą kolektyvą prie CNC staklių darbui su MAZAK staklėmis. Suteiksime visus reikiamus įrankius jūsų darbui atlikti.

Reikalavimai darbuotojui

  • profesinis arba universitetinis išsilavinimas
  • patirtis tekintojo/frezuotojo pozicijoje
  • gebate skaityti brėžinius ir suprantate ką reiškia tolerancijos
  • esate komunikabilus ir ambicingas
  • esate lankstus ir imlus naujovėms
Mes siūlome:
  • konkurecingą atlyginimą (priklausantį nuo patirties)
  • gerą darbo aplinką, persirengimo kambarys su nuosava spintelę bei švari virtuvė pietų pertraukai
  • mokymus
  • įmonės Team buildingo renginius
  • karjeros augimą (galimybę pereiti prie kitų staklių)

Įmonė siūlo

Biuras

Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1300-1699 €/mėn. į rankas

KYOCERA UNIMERCO Tooling, UAB

Gaminame PCD įrankius medienos pramonėj. Esame tarptautinė įmonė tiekianti savo gaminius visame pasaulyje.
See all ads of this company (2)
informacija apie KYOCERA UNIMERCO Tooling, UAB
2940 €
Vid. atlyginimas bruto
(93% didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2038 €
25% uždirba 2038-2684 €
25% uždirba 2684-3386 €
25% uždirba nuo 3386 €