Tekintojas/frezuotojas CNC staklėmis

1400-1699 €/mėn. Į rankas
Vilnius - KYOCERA UNIMERCO Tooling, UAB

Darbo pobūdis

Tarptautinė įmonė KYOCERA UNIMERCO Tooling UAB ieško Operatoriaus CNC tekinimo/frezavimo staklėms.
Jeigu Jūs turite patirties gamybinėje įmonėje kaip tekintojas arba frezuotojas tada šis skelbimas Jūms.
Kviečiame į jaunatvišką ir ambicingą kolektyvą prie CNC staklių darbui su MAZAK staklėmis. Suteiksime visus reikiamus įrankius jūsų darbui atlikti.

Reikalavimai darbuotojui

  • profesinis arba universitetinis išsilavinimas
  • patirtis tekintojo/frezuotojo pozicijoje
  • gebate skaityti brėžinius ir suprantate ką reiškia tolerancijos
  • esate komunikabilus ir ambicingas
  • esate lankstus ir imlus naujovėms
Mes siūlome:
  • konkurecingą atlyginimą (priklausantį nuo patirties)
  • gerą darbo aplinką, persirengimo kambarys su nuosava spintelę bei švari virtuvė pietų pertraukai
  • mokymus
  • įmonės Team buildingo renginius
  • karjeros augimą (galimybę pereiti prie kitų staklių)

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokama kava/arbata įmonės sąskaitą

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Kondicionuojamos gamybinės patalpos. pastovi darbo temeperatur visais metų laikais Teambuildingas ir kiti įmonės renginiai.

Atlyginimas

1400-1699 €/mėn. į rankas

KYOCERA UNIMERCO Tooling, UAB

Gaminame PCD įrankius medienos pramonėj. Esame tarptautinė įmonė tiekianti savo gaminius visame pasaulyje.
informacija apie KYOCERA UNIMERCO Tooling, UAB
2991 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2029 €
25% uždirba 2029-2575 €
25% uždirba 2575-3425 €
25% uždirba nuo 3425 €