Telemarketingo vadybininką (-ę)

1100-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Osama“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus prekių ir paslaugų pardavimas telefonu esamiems klientams;
  • Klientų konsultavimas, jų informavimas apie naują asortimentą, akcijas ir kt.;
  • Pardavimo proceso vykdymas, administravimas;
  • Darbas su klientų duomenų baze;
  • Kitų pavestų darbų vykdymas, susijęs su įmonės veikla.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis panašioje darbo srityje, bendravime su klientais telefonu, būtų didelis privalumas ir sėkmės garantas mūsų įmonėje;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas, ypač MS Excel);
  • Entuziazmas ir kūrybiškumas sprendžiant įvairias situacijas su klientais;
  • Komunikacija, iniciatyvumas, noras mokytis ir tobulėti;
  • Motyvacija siekiant asmeninių bei komandinių tikslų.

Įdomų ir dinamišką darbą stabilioje ir stiprią vidinę kultūrą kuriančioje įmonėje, kurioje vertinami darbuotojai ir jų idėjos. Naujoviška įmonės struktūra sukuria terpę tobulėti ir atskleisti savo talentus. Sprendimai čia priimami greitai, pasitelkiant į pagalbą kolegas, dalinantis patirtimis. Galimybė dirbti hibridiniu būdu.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Osama“

UAB „Osama“ – daugiau nei 26 metus sėkmingai veikianti distribucijos įmonė, užsiimanti plataus vartojimo prekių prekyba Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Įmonė teikia distribucijos paslaugas puikiai žinomiems prekiniams ženklams tiek tarptautiniu mąstu, tiek Lietuvoje: „Kubuś“, „Tymbark“, "Nestea", „Roshen“, „Kauno grūdai“, „Fini“, "Regina" ir kelioms dešimtims kitų. Įmonė turi savo padalinius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Latvijoje ir Estijoje.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Osama“
2288 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1614 €
25% uždirba 1614-2061 €
25% uždirba 2061-2647 €
25% uždirba nuo 2647 €