AB „Specializuota komplektavimo valdyba“

Tiekimo skyriaus vadovą (-ę)

1400-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AB „Specializuota komplektavimo valdyba“

Darbo pobūdis

Tiekimo skyriaus darbo organizavimas;
Derybos su gamintojais, transporto, sandėliavimo paslaugų tiekėjais;
Užsakymų pristatymų organizavimas jūrų, sausumos, geležinkelių transportu bei dokumentacijos tvarkymas ir kontrolė;
Likučių kontrolė ir KPI rodiklių valdymas;
Darbas su muitinės tarpininkais ir dokumentacija;
Prekių kortelių duomenų kontrolė;
Mokėjimų tiekėjams administravimas;
Duomenų analizė ir administravimas;
Skyriaus darbuotojų mokymas ir ugdymas;

Reikalavimai darbuotojui

Būtina 2-3 metų patirtis dirbant su kroviniais iš užsienio (ypač Azijos šalių) naudojant jūrų, sausumos ar geležinkelio transportą;
Geras transporto paslaugų ir muitinės dokumentacijos išmanymas;
Puikios anglų kalbos žinios (būtina);
Geros lenkų arba rusų kalbų žinios (būtų privalumas);
Aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas;
Puikūs analitiniai ir komunikaciniais gebėjimai;
Gebėjimas dirbti komandoje ir ją ugdyti;
Geros Excell programos žinios. Gebėjimas dirbti kitomis MS Office programomis;
Darbo patirtis dirbant su Axapta verslo programa (būtų privalumas);

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
SIŪLOME : Atlyginimą į rankas nuo 1400 Eur ir nuo rezultatų priklausančius priedus;
  • Atsakingą darbą patikimoje, augančioje įmonėje ir draugiškame kolektyve;
  • Galimybę pirkti įmonės prekes ypač palankiomis kainomis;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Galimybę naudoti tarnybinį automobilį darbo reikalams;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Karjeros galimybes;
  • Lanksčias darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. į rankas

AB „Specializuota komplektavimo valdyba“ – jau 32 metus yra viena iš didžiausių statybinių ir apdailos medžiagų didmeninės prekybos įmonių ir importuotojų Lietuvoje. Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą ir darbui Vilniuje prie darnaus kolektyvo kviečia prisijungti:
informacija apie AB „Specializuota komplektavimo valdyba“
2906 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
68
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1736 €
25% uždirba 1736-2373 €
25% uždirba 2373-3401 €
25% uždirba nuo 3401 €