TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)

1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - CV House

APIE:

Mūsų partneris - daugiau nei 12 metų sėkmingą patirtį turinti prekybos įmonė, klientams siūlanti apsaugines darbo priemones bei darbo rūbus. Kasmet didėjančios pardavimo pajamos ir kiekiai lemia įmonės plėtrą ir naujų komandos narių paiešką.

Šiandien kviečiame prisijungti į komandą TIEKIMO VADYBININKĄ (-Ę), kuris (-i) rūpinsis prekių užsakymais, bendraus su Lietuvos ir užsienio tiekėjais, vyks į tarptautines parodas ir turės ambicijų ateityje tapti produktų vadovu.

DARBO POBŪDIS:

  • Tiekimo proceso administravimo darbai: užsakymų formavimas, prekių pristatymo/logistikos koordinavimas, dokumentacijos kontrolė;
  • Prekių likučių stebėjimas;
  • Darbas buhalterinės apskaitos programa "Rivile";
  • Bendravimas su Lietuvos ir užsienio tiekėjais prekių tiekimo/atkrovimo klausimais;
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais, įvairi pagalba produktų grupės vadovams.

REIKALAVIMAI:

  • Sėkminga darbo patirtis tiekimo/ pirkimų srityje;
  • Anglų k. žinios (rašymas ir skaitymas);
  • Tikslumas, atidumas detalėms, nuoseklumas, kruopštumas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas).

Privalumai:
  • Patirtis su buhalterinės apskaitos programa "Rivile".

MES SIŪLOME:

  • Karjeros galimybes augančioje įmonėje;
  • Galimybę dalyvauti tarptautinėse parodose;
  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Laisvę tobulėti, įgyti naujų žinių;
  • Apmokymą darbo vietoje;
  • Motyvuotą, vieningą ir profesionalią komandą;
  • Draugišką kolektyvą, palaikantį vadovą ir puikią darbinę atmosferą.

Atlyginimas

1300 €/mėn. į rankas

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos.
See all ads of this company (3)