Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
GTV Grupė

Transporto koordinatorius

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - GTV Grupė

Darbo pobūdis

  • Automobilių ir kitų prekių parvežimo iš UK organizavimas;
  • Vietinių pervežimų organizavimas;
  • Vairuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Transporto organizavimas iš/į EU, EEE ir NVS šalis;
  • Įmonės autotransporto priemonių priežiūra;
  • Transporto dokumentų ruošimas ir administravimas;
  • Transporto kaštų planavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Transporto procesų išmanymas ir patirtis panašioje pozicijoje;
  • Patirtis dirbant su trečiosiomis šalimis;
  • Greita orientacija ir gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • Puikūs lietuvių ir anglų kalbų įgūdžiai, rusų būtų didelis privalumas;
  • Savarankiškas darbų planavimas bei jų realizavimo užtikrinimas.

Mainais Tau siūlome

  • Konkurencingą darbo užmokestį, kuris priklauso nuo kompetencijų ir pasiektų rezultatų;
  • Darbą lyderiaujančioje savo srities įmonėje Lietuvoje bei galimybę realizuoti savo asmeninį potencialą;
  • Įdomų ir energingą darbą nuolat augančioje įmonių grupėje;
  • Galimybę prisidėti prie organizacijos augimo ir savo idėjų realizavimo;
  • 24/7 draudimą;
Darbo vietą Narėpuose, Kauno raj.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
GTV Grupė

GTV Grupė

GTV Projects bendrovė priklauso GTV įmonių grupei, kurios istorija transporto priemonių ir dalių rinkoje prasidėjo 2004 m. Šiuo metu mūsų įmonė – didžiausia ir moderniausia savo srityje Lietuvoje. Esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą, nes stengiamės kurti atsakingą verslą.
informacija apie GTV Grupė
1420 €
Vid. atlyginimas bruto
99
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1400 €
25% uždirba 1400-1600 €
25% uždirba nuo 1600 €