Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI“

Transporto vadybininkas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kazlų Rūda - UAB „KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI“

Darbo pobūdis

  • Nuolatinis bendravimas su vairuotojais jų kontrolė, įsiklausymas į jų problemas, geranoriškumas ir operatyvumas sprendžiant atsiradusias problemas;
  • Įmonės nuosavo transporto kontrolė (maršrutų planavimas, transporto ju-dėjimo valdymas, kontrolė);
  • Įmonės transporto priemonių parko techninės būklės priežiūra ir remonto darbų organizavimas;
  • Ataskaitų ruošimas.
  • Autotransporto ir technikos kontrolinių degalų normų laikymosi, degalų pirkimo ir sunaudojimo kontrolė.
  • Autotransporto kelionės lapų apskaitos bei pildymo kontrolė.
  • Visų rūšių draudimų valdymas bei dalyvavimas draudiminių įvykių tyrimo procese, atitinkamų dokumentų dėl padarytų žalų bendrovei draudiminių įvykių metu rengimas.
  • Transporto valdymo kontrolės sistemos valdymas.

Reikalavimai kandidatams

  • Operatyviai sprendžiate iškilusias problemas;
  • Gebate planuoti savo darbus ir laiką;
  • Turite atsakingą požiūrį į darbą ir orientaciją į rezultatą;
  • Turite panašaus darbo patirties – min. 1 metai ;
  • Lanksčiai reaguojate į ne-planuotas situacijas, nes įžvelgiate galimybes, o ne kliūtis ir siekiate užsibrėžtų tikslų.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Priedai už rezultatus

Esame nauja šilumos gamybos ir tiekimo įmonė.

100 proc. mūsų įmonės akcijų valdo Kazlų Rūdos savivaldybė.

Savo veikloje siekiame mažiausio pelno, mažiausių kaštų ir geriausios kainos vartotojams.

Jų labui plėtojame savitarną, konsultavimą, siekiame aukštos aptarnavimo kultūros ir etikos.
informacija apie UAB „KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI“
1457 €
Vid. atlyginimas bruto
74
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1096 €
25% uždirba 1096-1346 €
25% uždirba 1346-1589 €
25% uždirba nuo 1589 €