Transporto vadybininkas (-ė)

2000-4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai - UAB „Translandijos transportas“

Darbo pobūdis

Krovinių gabenimo planavimas, organizavimas ir koordinavimas, krovinių komplektavimas. Bendravimas su esamais įmonės klientais, naujų paieška. Iškilusių problemų operatyvus ir racionalus sprendimas. Pastovus transporto sektoriaus pokyčių sekimas ir domėjimasis šia rinka.

Reikalavimai darbuotojui

Anglų ir/arba rusų k. mokėjimas (abi kalbos - didelis privalumas), komunikabilumas, kruopštumas, atsakingumas, greita reakcija, noras tobulėti, darbo patirtis - būtų privalumas.

Siūlome:

Konkurencingą darbo užmokestį, kuris priklauso nuo kompetencijų ir pasiektų rezultatų.
Mes pasiruošę investuoti į Tavo ugdymąsi ir tobulėjimą. Suteiksime galimybę dalyvauti pasirinktuose ugdymo programose.
Mes gerbsime Tavo nuomonę ir leisime prisidėti prie įvairių įmonės projektų.

Atlyginimas

2000-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų
bei bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu
kandidatu metu.

UAB „Translandijos transportas“

Transporto įmonė, vykdanti tarptautinius krovinių pervežimus.
informacija apie UAB „Translandijos transportas“
1721 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
143
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1581 €
25% uždirba 1581-1683 €
25% uždirba 1683-1769 €
25% uždirba nuo 1769 €