UAB „Jomidė“

Transporto vadybininkas (-ė) - transporto vadybininko padėjėjas (-ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Jomidė“

Darbo pobūdis

Vairuotojų darbo ir poilsio laiko planavimas;
Maršrutų planavimas;
Dokumentų tikrinimas vairuotojams grįžus iš komandiruotės;
Transporto užsakymų suvedimas į sistemą bei kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis logistikos skyriuje;
Geros anglų ir rusų kalbos žinios (vokiečių kalba - privalumas);
Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas bei noras mokytis ir tobulėti;
Greita orientacija.

Siūlome karjerą tarptautinėje kompanijoje kartu su profesionalia komanda;
Puikias galimybes įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo;
Visas socialines garantijas;
Kolegų palaikymą ir pagalbą;
Mėnesinis atlyginimas (neto): Nuo 1200 € + priedai nuo pasiektų rezultatų. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Transporto paslaugų bendrovė „Jomidė“ įkurta 2009 m. Esame profesionali ir patikima transporto įmonė, kurios pagrindinė veikla – saugus ir greitas visų tipų naujų ir naudotų transporto priemonių bei krovinių pervežimas regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
informacija apie UAB „Jomidė“
1768 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1542 €
25% uždirba 1542-1669 €
25% uždirba 1669-1730 €
25% uždirba nuo 1730 €