Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Cargo 24“

Transporto vadybininkas (servisas)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Cargo 24“

Darbo pobūdis

120 vilkikų parko priežiūra;
Bendravimas ir bendradarbiavimas su servisais;
Techninių aptarnavimų planavimas ir organizavimas bei remonto darbai;
Vilkikų periodinių ir einamųjų remonto darbų ir priežiūros analizė, sekimas;
Susisteminti visą informaciją apie vilkikų būklę bei atliktus remonto darbus;
Konsultuoti darbuotojus dėl tam tikrų procesų, susijusių su saugiu transporto ir technikos eksploatavimu;
Bendradarbiauti su kolegomis (transporto koordinatoriais) dėl reikalingų ir privalomų procesų, kurie padeda palaikyti saugią transporto eksploataciją ir technikos pusę;

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis - bent vieneri metai;
Greita orientacija ir gebėjimas savarankiškai priimti teisingus sprendimus;
Geri komunikacijos įgūdžiai;
Puiki anglų ir rusų kalba;
Stiprus sunkiojo transporto priemonių techninės dalies išmanymas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Gebėjimas dirbti su programine įranga Volvoconnect, MB Fleetboard (būtų privalumas)

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo futbolas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Konkretus atlyginimas – derybų klausimas

UAB Cargo 24 – stabiliai auganti transporto paslaugas teikianti įmonė.
Įmonės veiklą pradėjome 2010 metais, esame sukaupę daugiau nei 10 metų sėkmingos darbo patirties transporto paslaugų teikimo sektoriuje.
Aktyviai plečiamės ir tobulėjame - šiuo metu turime daugiau nei 120 vilkikų autoparką, kurį sudaro Mercedes Benz ir Volvo markės, Euro VI standartų vilkikai.
informacija apie UAB „Cargo 24“
1720 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
141
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1453 €
25% uždirba 1453-1538 €
25% uždirba 1538-1726 €
25% uždirba nuo 1726 €