Transporto vadybininkas

1200-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „NTG Lithuania“

Darbo pobūdis

Mūsų įmonė ieško entuziastingo ir patyrusio ekspedicijos vadybininko

Būsimo darbo pobūdis:

  • Planuoti transporto maršrutą nuo krovinių surinkimo pas klientą iki pristatymo galutiniam gavėjui;
  • Bendrauti su vairuotojais dėl pasikrovimo ir pristatymo vykdymo;
  • Komunikacija su įmonės klientais dėl krovinių pasikrovimo ar pristatymo;
  • Vežamų krovinių dokumentų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis logistikos ir ekspedijavimo srityje su dalinių krovinių sausumos transportu;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Atsakomybės jausmas, planavimo įgūdžiai, komunikabilumas;
  • Gebėjimas veiksmingai tvarkyti paskirtas užduotis;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Įmonė siūlo

  • Supratingus ir palaikančius vadovus;
  • Patyrusio ir jauno kolektyvo darinį;
  • Tarptautinės įmonės vardo žinomumą daugelyje Europos bei pasaulio valstybių;
  • Sveikatos draudimą.

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją ir yra derybų klausimas.

UAB „NTG Lithuania“

NTG Lithuania – transporto ir logistikos paslaugų kompanija, kuri priklauso Nordic Transport Group įmonių grupei.
Mes siūlome profesionalius, individualiai pritaikytus sprendimus, pagrįstus mūsų daugiamete patirtimi, sukaupta transportuojat siuntas į ir iš Skandinavijos ir Vakarų, bei Centrinės Europos.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „NTG Lithuania“
2624 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2215 €
25% uždirba 2215-2479 €
25% uždirba 2479-3043 €
25% uždirba nuo 3043 €