Transporto valdymo sistemos analitikas (-ė)

1800-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SCM Software“

Darbo pobūdis

Siūlome įdomų darbą sistemos analitikui(-ei) vykdant stambius projektus transporto ir logistikos segmente.

Ką veiksite?
  • nuolatinė komunikacija su klientų atstovais;
  • atliksite esamų klientų poreikių analizę, funkcionalumo projektavimą ir įdiegimą;
  • atliksite funkcionalumo diegimą naujiems klientams;
  • teiksite pagalbą esamo funkcionalumo priežiūroje.

Sistema, kurią vystome, yra sukurta naudojant 100% Web technologijas ir jau yra įdiegta 18 šalių, tame tarpe ir Lietuvoje. Esame orientuoti į darbo rezultatą, tad siūlome lankstų darbo grafiką, reikiamus apmokymus bei patogią darbo vietą Vilniuje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite kelerių metų patirties IT projektų, transporto apskaitos arba buhalterinės apskaitos valdyme;
  • esate ambicingas ir aktyvus bei orientuotas į rezultato įgyvendinimą;
  • pasižymite kritiniu analitiniu, loginiu mąstymu;
  • projektų valdymo žinios ir procesų išmanymas;
  • bendravimo įgūdžiai, gebėjimas pagrįsti bei apginti suderintas pozicijas.
Privalumai:
  • aukštasis išsilavinimas;
  • gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu (anglų kalba privalumas);
  • Agile/ Scrum darbo patirtis ir žinios.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui
  • Darbą jaunatviškame, draugiškame kolektyve;
  • galimybę dirbti prie stambių ir sudėtingų projektų;
  • dirbti prasmingą darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • patrauklią darbo vietą, lanksčias darbo valandas;
  • pasirūpiname darbuotojų sveikata;
  • kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlygį už darbą.

Atlyginimas

1800-3000 €/mėn. į rankas

UAB „SCM Software“

Esame oficialūs įmonės AndSoft atstovai Rytų Europoje ir vykdome išskirtinai transporto apskaitos ir valdymo projektus. www.andsoft.lt
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „SCM Software“
5028 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Revenue 2023 y.