EPSO-G grupė

Turto valdymo analitikas (-ė)

2150-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

  • prižiūrėti ir vystyti turto valdymo informacinės sistemos darbų, turto, pirkimų, sutarčių modulius bei procesus, bendradarbiaujant su trečiosiomis šalimis užtikrinti operatyvų sistemos klaidų taisymą bei įgyvendinti būtinus sistemos patobulinimus;
  • koordinuoti bei spręsti sistemos naudotojų registruotus turto valdymo informacinės sistemos incidentus bei paslaugų užklausas;
  • testuoti atliktus turto valdymo sistemos patobulinimus, ištaisytus incidentus;
  • analizuoti turto valdymo informacinės sistemoje kaupiamus duomenis bei vykdyti šių duomenų kokybės kontrolę ir bendradarbiaujant su kitais Bendrovės padaliniais rengti procesus efektyvesnės kasdieninės veiklos užtikrinimui;
  • identifikuoti turto valdymo sistemos vystymo poreikius;
  • konsultuoti sistemos naudotojus darbo su sistema klausimais, rengti darbo su sistema instrukcijas bei mokymus;
  • atlikti duomenų sukėlimą į sistemą;
  • analizuoti kitų šalių dujų perdavimo sistemos operatorių turto valdymo gerąją praktiką.

Reikalavimai darbuotojui

  • turite aukštąjį ar jam prilygtą išsilavinimą inžinerinėje ar panašioje srityje;
  • turite informacinių sistemų kertinio naudotojo patirties – privalumas;
  • esate gerai įvaldęs Microsoft pagrindines programas (Microsoft Excel, Outlook, PowerPoint, kt.);
  • Mokate dirbti su Power Bi bei kitais Microsoft įrankiais (Lists, Forms, ir kt.) – privalumas;
  • turite puikius lietuvių bei gerus anglų kalbų įgūdžius;
  • pasižymite analitiniu mąstymu, gebėjimu sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti informacijos srautus;
  • esate komunikabilus, gebate struktūrizuotai ir aiškiai reikšti mintis raštu ir žodžiu;
  • domitės naujovėmis, norite mokytis ir nuolat tobulėti;
  • esate atsakingas, kruopštus ir orientuotas į rezultatus.

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro;
  • sveikatos draudimą;
  • papildomas kasmetines atostogas;
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams.

Darbo užmokestis:

Mėnesinis atlygis 2150 - 2500 EUR (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame, kad domitės darbo galimybėmis!

Atlyginimas

2150-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius, priklausantis energijos perdavimo ir mainų įmonių grupei „EPSO-G".

Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis. Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Amber Grid“ komandos dalimi.