UAB „OMRINA“

Užsakymų ir sandėlio koordinatorė (-ius) (prekių surinkimas, paruošimas)

800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „OMRINA“

Darbo pobūdis

Prekių surinkimas, prekių fasavimas, lipdukų klijavimas, užsakymų surinkimas, užsakymų priėmimas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbštumas, kruopštumas, pareigingumas ,punktualumas, atsakingumas.

Reikalingi darbo su kompiuteriu pagrindai.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

UAB "Omrina" siūlo plataus vartojimo prekių asortimentą, kurį sudaro valymo ir plovimo priemonės, skirtos namų ūkiui ir profesionaliam valymui.
Didžiąją dalį produktų UAB Omrina importuoja , todėl gali pasiūlyti patraukliausias kainas ir puikią kokybę.

Šiuo metu prekės sėkmingai tiekiamos į mažmeninės prekybos sistemas ir gamybines įmones visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

UAB Omrina -tai veržlus ir energingas kolektyvas, kuris vertina ir kuria ilgalaikę patikimą partnerystę, imlus naujovėms ir atviras naujam bendradarbiavimui.
informacija apie UAB „OMRINA“
2066 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.