DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Metų darbdavys
UAB „Lidl Lietuva“

Užsakymų komplektuotojas (-a) vaisių ir daržovių zonoje (darbas naujame logistikos centre Lentvaryje)

1050-1083 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Lentvaris, Elektrėnai - UAB „Lidl Lietuva“
Įžanga

Ieškome užsakymų komplektuotojų prisijungti prie naujai atidaromo LIDL logistikos centro Lentvaryje, Vilniuje!

Iki 1mėn. darbuotojams suteiksime išsamius apmokymus logistikos centre Kaune (transportas bus suteikiamas).

Kilus klausimų dėl kandidatavimo proceso, kreiptis 8 800 800 50

Darbo pobūdis

  • Prekių surinkimas bei paruošimas pakrauti ir išvežti į parduotuves
  • Padėklų ir pakuočių ženklinimas
  • Grąžinamų prekių priėmimas ir tikrinimas

Reikalavimai kandidatui

  • Darbo laikas 16:00 – 01:00val.

Siūlome

  • Fiksuotą atlyginimą nuo 1017 €/mėn. į rankas. Kartu su priedais atlyginimas siekia nuo 1050 €/mėn. į rankas.
  • Darbą slenkančiu grafiku (kiekvieną savaitę poilsio dienos skirtingomis savaitės dienomis ir bent vienas pilnas laisvas savaitgalis per mėnesį)
  • LIDL dovanų korteles
  • 50 eurų vertės kuro kortelė (pasibaigus įdirbiui Kaune)
  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
  • Karjeros galimybes
  • Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Vaisius, užkandžius ir arbatą
  • Laisvadienius per didžiąsias metų šventes: Šv. Kalėdas, Naujuosius Metus, Šv. Velykas

Atlyginimas

1050-1083 €/mėn. į rankas

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.
informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
2127 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
2823
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1331 €
25% uždirba 1331-1662 €
25% uždirba 1662-2261 €
25% uždirba nuo 2261 €