Užsakymų vykdymo koordinatorius (-ė)

1300-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Algrima“

Darbo pobūdis

Pirkimų organizavimas, jų vykdymas ir procesų kontrolė naudojant atsargų ir asortimento valdymo sistemą Stock-M ir buhalterinę apskaitos programą Rivile GAMA.
Prekių likučių stebėjimas, reikiamo jų kiekio sandėlyje palaikymas.
Bendravimas su esamais tiekėjais užsakymų klausimais.
Prekių kortelių kūrimas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis su buhalterine apskaitos programa (privalumas Rivile GAMA).
Gebėjimas laisvai komunikuoti raštu ir žodžiu anglų kalba.
IT įgūdžiai.
Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Algrima“

UAB "ALGRIMA" jau nuo 1993 metų kryptingai vysto savo veiklą asmeninių apsaugos priemonių, darbo rūbų prekybos ir gamybos srityse.
informacija apie UAB „Algrima“
2517 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1440 €
25% uždirba 1440-1680 €
25% uždirba 1680-2340 €
25% uždirba nuo 2340 €