No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
EVERWEST, UAB

Vadybininkas (-ė) (esami klientai)

1500-1870 €/mon. Gross
Calculate »
Net per month
Vilnius - EVERWEST, UAB

Job description

Mes turime ilgametę patirtį logistikos srityje. Vadovaujamės vakarietiškos kokybės standartais savo klientų pristatymams, kartu su beveik 6000 patyrusių specialistų komanda. Patirtis, patikimumas, ekspertiškumas, inovacijos, pripažinimas, pasitikėjimas - šios pagrindinės vertybės plėtojamos visuose mūsų procesuose. Organizacijoje tikime, kad žmonės yra mūsų didžiausia stiprybė. Čia puoselėjame draugišką, atvirumu, įsitraukimu ir pasitikėjimu grįstą įmonės kultūrą. Jeigu mūsų vertybės atliepia tavąsias – kviečiame prisijungti prie Everwest” komandos. Siekime karjeros aukštumų drauge.

Šiuo metu ieškome: Vadybininko (-ės) (esami klientai)

Atsakomybės šioje pozicijoje:

  • Darbas su esamais užsienio klientais, pardavimų vykdymas, ilgalaikių santykių kūrimas;
  • Derybų vedimas, pasiūlymų ruošimas;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir efektyvus klausimų sprendimas, operatyvus bendradarbiavimas su kitų skyrių kolegomis;
  • Kokybiško krovinių pristatymo užtikrinimas.


Sėkmingam darbui reikės:

  • Aukštojo išsilavinimo;
  • Patirties dirbant su pardavimais, klientų aptarnavimu (patirtis logistikos srityje privalumas);
  • Gėbėjimo kominukuoti rusų kalba, geros anglų kalbos žinios (B2);
  • Gerų bendravimo ir derybinių įgūdžių, motyvacijos siekti aukštų rezultatų.


Mes siūlome:

Mėnesinis atlyginimas (bruto) nuo 1500€ iki 1870€ (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją). Be to, kiekvienas „Everwest“ kompanijos darbuotojas gauna papildomų naudų paketą, į kurį įeina:

Augimo galimybės: profesionali ir palaikanti komanda, vadovų ugdymo programos. Galimybė tobulėti dalyvaujant tiek vidiniuose, tiek išoriniuose mokymuose.

Sveikata ir gerovė: sveikatos draudimas. Modernus ir ergonomiškai įrengtas biuras, su poilsio zonomis, lauko terasomis ir sporto sale. Restoranas, kuriame, taikomos išskirtinės kainos darbuotojams.

Pripažinimas ir apdovanojimai: laisva diena gimimo dienos mėnesį, bei dovanos per šventes ar darbo įmonėje sukakties proga. Įvairūs įmonės renginiai, geriausių įmonės darbuotojų rinkimai, bei darbuotojų iniciatyva veikiantys bendraminčių klubai.

Salary

1500-1870 €/mon. gross
EVERWEST, UAB

EVERWEST, UAB

„Everwest“ yra 27 metų krovinių pervežimo patirtį turinti, daugiau nei 2400 nuosavų vilkikų parką valdanti transporto įmonė, paslaugas koncentruojanti Rytų šalių ir Azijos rinkose. Kartu su daugiau nei 6000 darbuotojų komanda „Everwest nuolat plečia veiklą naujose rinkose, diegdama modernius ir tvarius sprendimus bei stiprindama savo lyderystę individualių, į klientą orientuotų logistikos paslaugų srityje. Everwest paslaugas renkasi visame pasaulyje žinomi prekės ženklai.