Vadybininkas (-ė) Vilniuje

1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Anvol“

Darbo pobūdis

  • Vadovų paskirtų užduočių vykdymas.
  • Prekybinių taškų vizitavimas pagal grafiką, atsakomybių ribas bei poreikį.
  • Bendravimas su parduotuvių administracija, vadyba bei prekybos salių darbuotojais.
  • Prekių priėmimas, kiekio ir kokybės patikrinimas.
  • Prekių išvežimas į prekybos sales iš parduotuvės sandėlių.
  • Krovos darbai.
  • Prekių etikečių klijavimas.
  • Prekių išstatymas į lentynas ar paletes pagal planogramas ar kitus reikalavimus.
  • Stendų išstatymas prekybinėse salėse.
  • Prekybinių plotų priežiūra ir fotografavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas.
  • Pozityvumas, darbštumas ir atsakingumas.
  • Gebėjimas planuotis darbus, spręsti problemas ir dirbti dinamiškoje aplinkoje.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Outlook).
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas.

  • Įdomų ir dinamišką darbą sėkmingai dirbančioje tarptautinėje kompanijoje.
  • Draugišką ir profesionalią darbo atmosferą.
  • Visas socialines garantijas ir tvarkingas darbo priemones.
  • Tarnybinį automobilį.
  • Įmonės šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams.
  • Stabilų ir visada laiku mokamą 1700 Eur/mėn. bruto atlyginimą.
  • Nuo rezultatų priklausančius priedus.

Atlyginimas

1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Anvol“

„Anvol“ – tai 1995 m. įkurta tarptautinė įmonė, lyderiaujanti žaislų ir žaidimų platinimo bei mažmeninės prekybos srityje. Įmonė savo veiklą vykdo Baltijos regione (Lietuvoje, Estijoje, Suomijoje, Latvijoje ir Švedijoje), Gruzijoje, Uzbekistane bei Slovėnijoje. „Anvol“ valdo parduotuvių tinklą „XS Žaislai“, kuriam Lietuvoje priklauso net 6 modernios žaislų parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, ir turi platų didmeninės prekybos klientų tinklą.
„Anvol“ siūlo didžiulį žaislų ir žaidimų pasirinkimą ir siekia suteikti daugybę džiaugsmingų akimirkų kiekvienam savo klientui!
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Anvol“
1676 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1054 €
25% uždirba 1054-1413 €
25% uždirba 1413-1972 €
25% uždirba nuo 1972 €