UAB „Betono centras“

Vadybininkė (-as) - pardavimų koordinatorė (-ius)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Betono centras“

Darbo pobūdis

Įmonės produkcijos pardavimas;
Klientų užsakymų koordinavimas;
Produkcijos pristatymo klientams organizavimas;
Aktyvus bendravimas su klientais telefonu ir raštu dėl produkcijos pagaminimo ir pristatymo;
Sutarčių su klientais ir skolų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui:

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
Savarankiškumas ir gebėjimas efektyviai planuoti darbą;
Gebėjimas spręsti problemas;
Tolerancija stresui intensyvioje darbo aplinkoje;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Komunikabilumas, malonus klientų aptarnavimas, atsakingumas;
Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;

Privalumas:
darbo patirtis pardavimuose arba klientų aptarnavime;
lenkų ir rusų kalbų žinojimas;

Mes jums siūlome:

Konkurencingą atlyginimą ir skatinamuosius priedus, priklausančius nuo rezultatų;
Įdomų ir atsakingą darbą gamybos įmonėje;
Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

UAB „Betono centras“ - viena iš pirmaujančių statybinių medžiagų gamybos įmonių šalyje, sukaupusi didžiulę patirtį betono mišinių gamyboje.