Vairuotojas - ekspeditorius Vilniuje (C, CE kategorija)

Iki 1260 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „HRX“

Darbo pobūdis

Tarptautinė krovinių pervežimo kompanija UAB HRX plečia savo veiklą ir kviečia prie komandos prisijungti vairuotojus - ekspeditorius C kategorija darbui Lietuvoje.

Ieškomas vairuotojas - ekspeditorius Vilniuje turintis C kategoriją.
Ieškomas vairuotojas - ekspeditorius Vilniuje turintis CE kategoriją.

Reikalavimai

Galiojantis vairuotojo pažymėjimas,
Profesinės kvalifikacijos pažymėjimas (95-tas kodas) kroviniams vežti,
Skaitmeninė vairuotojo kortelė,
ADR pažymėjimas būtų didelis privalumas,
Gebėjimas naudotis šiuolaikinėmis technologijomis,
Būtina darbo patirtis,
Lietuvių kalbos mokėjimas,
Atsakingumas, atidumas, pareigingumas, mandagumas.

Mes Jums siūlome

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Visas darbui reikalingas priemones,
Visas socialines garantijas,
Laiku mokamą atlyginimą,
Nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus,
Darbą techniškai tvarkingomis transporto priemonėmis - MAN vilkikais su automatine pavarų dėže,
Po bandomojo laikotarpio - priedai už atlikto darbo rezultatus.

Susisiekime telefonu: +370 611 28674 (Ignas)

Atlyginimas

Iki 1260 €/mėn. į rankas
Atlyginimas ~ 1260 eur mėn. į rankas.
informacija apie UAB „HRX“
2291 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
104
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1550 €
25% uždirba 1550-1979 €
25% uždirba 1979-2315 €
25% uždirba nuo 2315 €