UAB „ARUTRANSA“

Vairuotojas (-a) (CE Kategorija)

1500-1700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „ARUTRANSA“

Darbo pobūdis

Plečiantis autoparkui ieškome vairuotojų darbui su jūriniais konteineriais po Klaipėdą ir granulovežiais po Lietuvą.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite vairuotojo pažymėjimą (CE kategorijos), 95 kodas
  • Esate sąžiningas, pareigingas, atidus, atsakingas

Įmonė siūlo

  • Modernų transporto priemonių parką
  • Grįžimą namo po kiekvienos pamainos
  • Visas socialines garantijas
  • Kokurencingą ir motyvuojantį atlyginimą

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB „Arutransa" – tai sparčiai besivystanti vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo kompanija, priklausanti įmonių grupei.
Bendrovė sėkmingai teikia platų krovinių gabenimo ir logistikos paslaugų spektrą. Mūsų komandos profesionalumas, patirtis ir aukšta paslaugų kokybė padėjo ne tik įgyti klientų pasitikėjimą, bet ir leidžia sėkmingai konkuruoti rinkoje su didžiausiomis krovinių gabenimo bendrovėmis.
informacija apie UAB „ARUTRANSA“
2490 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2347 €
25% uždirba 2347-2530 €
25% uždirba 2530-2755 €
25% uždirba nuo 2755 €