UAB „BGC service“

Vairuotojas B kat.

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BGC service“

Darbo pobūdis

Maisto prekių pasikrovimas ir išvežiojimas.
Darbo laikas nuo 6-15val
Darbo vieta: V.A. Graičiūno g. 32D, Vilnius

Reikalavimai

B kat., panašaus darbo patirtis - privalumas.
Mokėjimas laisvai bendrauti, skaityti lietuvių kalba
Sąžiningumas, atsakingumas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir savarankišką darbą perspektyvioje kompanijoje;
Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Lietuvos įmonė UAB BGC SERVICE šviežių vaisių ir daržovių importo - eksporto įmonė , kurios pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba šviežiais vaisiais ir daržovėmis.

Skambinti tel. dėl išsamesnės informacijos: +37068337441
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „BGC service“
897 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.