Vairuotojas - B, C, CE kategorija

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Vipita“

Darbo pobūdis

Maisto atliekų konteinerių surinkimas, konteinerių keitimas ir transportavimas;
Važtaraščių pildymas;
Biotualetų aptarnavimas, priežiūra ir transportavimas;
Darbas Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo pažymėjimas B ,C, CE kategorijos ir 95 kodas;
Darbo patirtis vairuojant krovininį automobilį;
Atsakingumas, pareigingumas;
Gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas patikimoje, stabilioje įmonėje;
Darbą darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio), papildomu susitarimu savaitgaliais ar nedarbo dienomis, kai vykdomas renginys ir reikalingas biotualetų aptarnavimas.
Visada laiku mokamą atlyginimą;
Draugišką bendradarbių komandą bei palaikančius vadovus; Susisiek su mumis - Benas Puišys +370 655 62702

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas

UAB „Vipita“

Maisto atliekų surinkimo rinkoje dirbame daugiau nei 10 metų. Esame operatyvūs ir lankstūs savo srities profesionalai. Surenkame maisto produktus, 3 kategorijos šalutinius gyvūninius produktus (ŠGP) iš maitinimo įstaigų (valgyklų, kavinių, restoranų ir kt.) kepyklėlių, mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, logistikos centrų.

Taip pat siūlome biotualetų nuomą, užtikriname visapusišką jų priežiūrą bei aptarnavimą.

Įmonėje UAB „Vipita” dirba ilgamečiai darbuotojai, didelės patirties sukaupę, atsidavę inovacijoms, tvarumui ir aukščiausiems klientų aptarnavimo standartams darbuotojai.
Ilgamečiai darbuotojai – didelė vertė mūsų įmonei, todėl skatiname, rūpinamės jų poreikiais ir motyvuojame.

Mūsų vizija - būti viena iš profesionaliausių ir atsakingiausių atliekų tvarkymo kompanijų Lietuvoje. Mes aptarnaujame įvairius klientus, įskaitant renginių organizatorius, statybvietes, savivaldybes bei žemės ūkio sektorių, teikdami jiems efektyvius ir aplinką tausojančius atliekų tvarkymo sprendimus.

www.vipita.lt/
informacija apie UAB „Vipita“
1621 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.