Vairuotojas darbui su cisterna

2000-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Lino Taparausko firma“

Darbo pobūdis

1. Sunkiasvorės cisterninės arba benzininės transporto priemonės vairavimas;
2. Skystų pavojingų krovinių gabenimas;
3. Ieškome vairuotojų darbui su benzinvežiu po Lietuvą,
4. Ieškome vairuotojų darbui ratais Lietuva - Europa,
5. Ieškome vairuotojų darbui Europoje kadencijomis (4 savaitės / 2 savaitės ).

Reikalavimai darbuotojui

1. Užsienio kalba (lenkų, anglų, vokiečių ir kt), benzinvežio vairuotojui nebūtina.
2. ADR pažymėjimas, A2 pažymėjimas;
3. C, E kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
4. 95 kodas;
5. Darbo patirtis vairuojant krovininį automobilį bei cisterną.

Nenorit siųsti CV? Paskambinkite +370698 38111 ir pasikalbėsim.

Įmonė siūlo

1. Darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje;
2. Laiku mokamą atlyginimą;
3. Visas socialines garantijas;
4. Draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus;
5. Tvarkingas transporto priemones;

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. į rankas

UAB „Lino Taparausko firma“

Siūlome darba stabilioje įmonėje, kuri veiklą vykdo jau 23 metus.
Įmonė turi 24 vilkikus, veiklą vykdo tiek Lietuvoje, tiek Europos sąjungoje.
informacija apie UAB „Lino Taparausko firma“
1764 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1561 €
25% uždirba 1561-1685 €
25% uždirba 1685-1844 €
25% uždirba nuo 1844 €