Vairuotojas - ekspeditorius, CE kategorija (Водитель - экспедитор, СЕ категория)

1400-1600 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas, Jonava, Prienai - UAB „Autecha“

Darbo pobūdis

Reikalingi vairuotojai darbui po Kauno apskritį, po Lietuvą:

Vilkiko vairavimas su puspriekabe (šaldytuvas) Lietuvoje;
Krovinių vežimas (maisto produktai) tarp terminalų ir po parduotuves;
Darbo pradžia 05:00-06:00 val., darbo dienomis.
Atlyginimas 70 Eur./d.d. - 5 d.d./sav.

Papildoma informacija telefonu +370 (688) 08 888.

Требуются водители для работы по Каунасскому округу, по Литве:

Вождение тягача с полуприцепом (рефрижератором) по Литве;
Перевозка грузов (продуктов питания) между терминалами и между магазинами;
Начало работы в 05:00-06:00, в будние дни;
Зарплата 70 евро/день. - 5 дней/неделю.

Дополнительная информация по телефону +370 (688) 08 888.

Reikalavimai darbuotojui

CE kategorija, 95 kodas;
Vilkiko su puspriekabe vairavimo patirtis ne mažiau kaip 2 metai;
Atsakingumas, punktualumas, pareigingumas, be žalingų įpročių.

Категория СЕ, 95 код;
Стаж управление тягачя с полуприцепом не менее 2 лет;
Ответственность, пунктуальность, исполнительность, без вредных привычек.

Nuolatinį darbą kokybišku ir tvarkingu vilkiku (Euro 6) bei puspriekabe;
Nuolatinę patyrusių vadybininkų priežiūrą;
Visas socialines garantijas;
Visada laiku mokamą atlyginimą.

Постоянная работа с качественным и хорошим тягачом (Евро 6) и полуприцепом;
Постоянный контроль опытных менеджеров;
Все социальные гарантии;
Заработную плату, которая всегда выплачивается вовремя.

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas

UAB „Autecha“

23 metus sėkmingai dirbanti ir nuolat auganti įmonė
Компания, которая успешно работает 23 года и постоянно растёт
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Autecha“
1541 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1185 €
25% uždirba 1185-1539 €
25% uždirba 1539-1728 €
25% uždirba nuo 1728 €