Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Eden Springs Lietuva“

Vairuotojas - ekspeditorius dirbantis savo paties įmonėje (Kaune ir Kauno raj.)

2500-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Eden Springs Lietuva“

Darbo pobūdis

Tarptautinė įmonė UAB Eden Springs Lietuva, užsiimanti geriamojo vandens tiekimu įmonėms ir privatiems asmenims, ieško aktyvių, į uždarbį orientuotų vairuotojų/ekspeditorių su savo mikroautobusu (Kaune, Kauno raj.)

Pareigos:
  • Pristatyti prekes ir vandens naudojimo įrangą klientams Kaune ir Kauno raj.;
  • Užtikrinti prekių pakrovimą pagal lydinčius dokumentus į sandėlį ir iškrovimą pas klientą;
  • Teikti paslaugas ir konsultuoti esamus klientus.

Susidomėjus skambinkite žemiau nurodytu telefonu darbo valandomis.
Kontaktai:

Reikalavimai darbuotojui

  • Nuosavas mikroautobusas;
  • Fizinė ištvermė;
  • Pageidautina ankstesnė ekspeditoriaus darbo patirtis;
  • Pozityvus ir malonus požiūris į klientus, komunikabilumas.
Mes siūlome:
  • Dinamišką darbą lyderiaujančioje pramonės įmonėje;
  • Stabilias pajamas (pajamos vidutiniškai nuo 2500 iki 3500 Eur per mėnesį);
  • Reikalinga techninė pagalba sėkmingam darbų atlikimui.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

“ Eden Springs Lietuva “ priklauso “ Culligan”.
informacija apie UAB „Eden Springs Lietuva“
2058 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1654 €
25% uždirba 1654-1985 €
25% uždirba 1985-2477 €
25% uždirba nuo 2477 €