Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Eden Springs Lietuva“

Vairuotojas - ekspeditorius dirbantis savo paties įmonėje (Klaipėda ir Klaipėdos rajonas)

Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Eden Springs Lietuva“

Darbo pobūdis

Tarptautinė įmonė UAB Eden Springs Lietuva, užsiimanti geriamojo vandens tiekimu įmonėms ir privatiems asmenims, ieško aktyvių, į uždarbį orientuotų vairuotojų/ekspeditorių su savo mikroautobusu (Klaipėda ir Klaipėdos rajonas)

Pareigos:
Pristatyti prekes ir vandens naudojimo įrangą klientams (Klaipėda ir Klaipėdos rajonas);
Užtikrinti prekių pakrovimą pagal lydinčius dokumentus į sandėlį ir iškrovimą pas klientą;
Teikti paslaugas ir konsultuoti esamus klientus.

Susidomėjus skambinkite žemiau nurodytu telefonu darbo valandomis.
Kontaktai:

Reikalavimai darbuotojui

Nuosavas mikroautobusas;
Fizinė ištvermė;
Pageidautina ankstesnė ekspeditoriaus darbo patirtis;
Pozityvus ir malonus požiūris į klientus, komunikabilumas.
Mes siūlome:
Dinamišką darbą lyderiaujančioje pramonės įmonėje;
Stabilias pajamas (pajamos vidutiniškai nuo 3000 Eur per mėnesį);
Reikalinga techninė pagalba sėkmingam darbų atlikimui.

Atlyginimas

Nuo 3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Eden Springs“ Lietuva siūlo platų geriamojo vandens ir kavos asortimentą, atitinkantį reikliausių verslo įmonių poreikius ir jų darbuotojų skonį. Bendrovė „Eden Springs“ yra lyderė vandens aparatų rinkoje ir svarbi kavos tiekėja šalyje. Bendrovė priklauso didelei įmonei „Eden Springs International“ (SA), turinčiai filialų net keturiolikoje šalių. Jau daugiau kaip penkiolika metų bendrovė tiekia klientams aukštos kokybės geriamąjį vandenį į namus ir darbo vietas. Remdamasi sukaupta didele patirtimi ir naujausiomis žiniomis, „Eden Springs Lietuva“ siekia užtikrinti, kad klientai visada jaustųsi ramūs ir jų bendradarbiavimas su bendrove būtų kuo sklandesnis ir nekeltų jokių rūpesčių.
informacija apie UAB „Eden Springs Lietuva“
2058 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1654 €
25% uždirba 1654-1985 €
25% uždirba 1985-2477 €
25% uždirba nuo 2477 €