Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Eden Springs Lietuva“

Vairuotojas - ekspeditorius dirbantis savo paties įmonėje (Vilnius)

2500-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Eden Springs Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Vandens pristatymas klientams (Vilnius);
  • Užtikrinti prekių pakrovimą pagal lydinčius dokumentus į sandėlį ir iškrovimą pas klientą;
  • Teikti paslaugas ir konsultuoti esamus klientus;
  • Darbas su savo mikroautobusu;
  • Fizinė ištvermė;
  • Darbo laikas darbo dienomis, savaitgaliai laisvi;
  • Dėl daugiau informacijos kreipkitės :

Reikalavimai darbuotojui

  • Ieškome tvarkingo, greitos orientacijos, atsakingo, savarankiško, komunikabilaus bei paslaugaus
darbuotojo;
  • Vairavimo įgūdžiai (B kategorija);
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Eden Springs Lithuania “ priklauso “ Primo Water Corporation”. “ Primo Water Corporation” yra pirmaujanti vandens tiekėja Šiaurės Amerikoje ir Europoje, kurios pajamos siekia apie 2,1mlrd. JAV dolerių. Europoje kasmet parduodame daugiau nei 800 milijonų litrų vandens bei kavos daugiau nei 800 000 klientų iš 18 šalių.
informacija apie UAB „Eden Springs Lietuva“
2058 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1654 €
25% uždirba 1654-1985 €
25% uždirba 1985-2477 €
25% uždirba nuo 2477 €