Vairuotojas - Kurjeris B kategorija

900-1700 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - MB „Skikis“

Darbo pobūdis

Ieškome maisto Kurjerių VILNIAUS mieste.
Jokių individualių veiklų , būsite oficialiai įdarbinti pagal DARBO SUTARTĮ , su visomis socialinėmis garantijomis.
Darbas visiškai LAISVU GRAFIKU .
Kai norite pradėti dirbti , savo kieme atsisėdat į įmonės automobilį , pažymite programėlėje kad norite gauti užsakymus ir nedelsiant galėsite keliauti iki užsakymo atsiėmimo vietos .
Patys, be jokių išankstinių planavimų , reguliuosite savo darbo laiką , pertraukas .
Darbas B KATEGORIJOS LENGVUOJU ĮMONĖS AUTOMOBILIU kuris NUOLATOS yra su Jumis ir tik Jūs jį vairuojate .
Jokių papildomų išlaidų automobilio eksplotacijai - visi remontai , gedimai , draudimai , techninė apžiūra yra mūsų rūpestis .
Darbas tik Vilniaus miesto teritorijoje.
Kurjerius apmokome, suteikiame visą reikiamą informaciją , ir pagalbą visais klausimais 24/7.
Galimybė mokėti avansus.

Reikalavimai darbuotojui

Noras siekti aukštesnių standartų ir rezultatų
Noras dirbti ir užsidirbti
Gebėjimas dirbti lanksčiu grafiku , atsakingai reguliuoti savo darbo laiką .
Išmanusis telefonas ( Sim kortelę su Internetu ir skambučiais mes Jums suteiksime )
B kategorijos pažymėjimas

Skambinti +37064999460

Mes Jums siūlome

Visada laiku mokamą atlyginimą ar avansus.
Jauną , ambicingą ir konkurecingą komandą.
Atlyginimą priklausantį nuo Jūsų skirto darbo laiko .

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

900-1700 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo Jūsų skirto darbo laiko per mėnesį.

MB „Skikis“

MB ,, SKIKIS " - įmonė teikianti ivairias transporto paslaugas.
informacija apie MB „Skikis“
20
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2023 m.