DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

VAIRUOTOJAS-KURJERIS (-Ė)

900-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis:

  • įmonės automobilių priežiūra;
  • saugus ir atsakingas bendrovės darbuotojų, automobilių transportavimas į servisus, plovyklas;
  • įvairios technikos transportavimas su lengvojo automobilio priekaba;
  • Įmonės korespondencijos pervežimas Kaune, tarp įmonės objektų;
  • pagalba įmonėje dirbantiems kurjeriams pristatant siuntas klientams;
  • prekių užnešimo paslauga klientams;
  • senos buitinės technikos išvežimas iš kliento.

Reikalavimai:

  • turi galiojantį vairuotojo pažymėjimą (B kategorija) ir aktyviai vairuoji daugiau nei 3 metus;
  • pasižymi greita orientacija, kruopštumu;
  • maloniai bendrauji ir esi orientuotas (-a) į rezultatą;
  • C kategorija (privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus;
  • nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
  • darbą naujomis transporto priemonėmis;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Senukų ir partnerių parduotuvėse;
  • komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!

Darbo grafikas gali kisti priklausomai nuo darbo funkcijos:
  • Vairuotojas- darbo dienomis 8:00- 16:30 val.
  • Kurjeris- darbo dienomis 8:00- 20:00 val.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

www.keskosenukai.com
informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1962 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
2998
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1641 €
25% uždirba 1641-2196 €
25% uždirba nuo 2196 €